کفش عروسی

کفش عروسی

خرید کفش عروسی از مهمترین بخش های خرید عروسی است زیرا به طور مستقیم با سلامت پاهای شما در ارتباط است. درست است که کفش عروسی باید زیبا و با لباس عروسی هماهنگ باشد اما راحتی آن در راس توجه قرار دارد. شما در روز عروسی ساعتهای طولانی کفش به پا دارید پس باید آنقدر راحت باشد که در میانه روز از درد پاهایتان دیگر چیزی از مراسم و مهمانی نفهمید.
ممکن است نتوانید به راحتی زیبایی و راحتی را در یک کفش بیابید پس اگر بعد از جستجوی زیاد آن چیزی که مد نظرتان هست را نیافتید پیشنهاد ما به شما این است که یک کفش زیبا که از مدل آن خوشتان آمده و با لباستان نیز هماهنگ است بخرید و برای هنگام عکسبرداری در باغ و آتلیه که مدت زمان کمتری را نسبت به جشن عروسی در بر دارد ، از آن استفاده کنید و کفشی راحت نیز تهیه کنید که در مدت زمان جشن که جنب و جوش بیشتری دارید از آن استفاده کنید.
نگران دیده شدن کفشهایتان در طول مراسم نباشید ؛ معمولا لباس عروس آنقدری بلند است که اصلا کفشهایتان به چشم نمی آید اما اگر پیراهنی کوتاه بر تن دارید میتوانید از کفشهایی با پاشنه های بلند یکسره و متناسب با فصل انواع تابستانی و یا کاملا بسته استفاده کنید.

حتما به دنبال کفشهایی راحت و با جنس خوب باشید. کفشهایی از جنس چرم و با زیره هایی نرم و انعطاف پذیر ، مسلما همچین کفشی با چنین خصوصیاتی ارزان قیمت نیست اما اصلا صرفه جویی نکنید و سعی کنید بهترین کفش را بخرید تا در روز عروسی درد و زخم پا باعث نشود که با تمام خرجهایی که برای جشن عروسیتان کرده اید، برایتان روز خوش آیندی نباشد و بهتان خوش نگذرد.
حتی میتوانید از مدتها قبل به فکر کفش عروسی باشید و به حراج آخر فصل برندهایی که کفش های خوبی دارند ، سر بزنید و کفشتان را تهیه کنید.
قبل از هر چیز باید این نکته را متذکر بشویم که هنگام خرید و پرو لباس عروستان فراموش نکنید که کفشتان را به همراه ببرید تا خیاط بلندی لباستان را بر اساس بلندی کفشهایتان هماهنگ کند.
از هر زمانی که کفشهایتان را میخرید هر شب بپوشید و چند ساعتی چه مینشینید چه راه میروید به پا داشته باشید تا پاهایتان به کفش عادت کند، اگر کفشتان چرم مرغوب باشد فرم پاهایتان را نیز به خود میگیرد و این باعث راحتی بیشتر شما در روز عروسی می شود.
در این قسمت هم باز تاکید می شود که اصلا راحتی کفش است ، البته منظورمان این نیست که اگر یک کفش با رنگی بی ربط به رنگ لباس عروسی هم پیدا کردید که خیلی راحت بود بخرید، منظور این است که خیلی با وسواس خرید نکنید، یک کفش شیری یا شکری را می توانید با لباس عروس سفید ، نباتی و یا شیری ست کنید. حتی میتوانید یک کفش نقره ای رنگ را نیز با لباس عروس کار شده تان هماهنگ کنید و یا از کفشهایی با رنگ کرم و طلایی برای لباس عروس شیری رنگ و یا نباتی استفاده کنید.

صندلهای با پاشنه بلند یکسره که جلو باز و پشت باز هستند از جمله کفش های راحتی هستند که پیشنهاد میکنیم اگر عروسیتان در فصل تابستان هست در هنگام خرید کفش عروسی حتما به دنبال یکی از آنها بروید.
کفش ها با جنسهای مختلفی در بازار وجود دارند از جیر و چرم گرفته تا ساتن که بسیاری از عروسها تمایل به خرید کفشهایی از جنس ساتن دارند اما پیشنهاد ما به شما خرید یک جفت کفش چرمی با چرم مرغوب می باشد زیرا چرم انعطاف پذیری بیشتری دارد و به راحتی فرم پاهایتان را به خود می گیرد.
به غیر از راحتی و زیبایی کفش به زیره آن هم توجه کنید. مخصوصا اگر پاشنه کفش شما خیلی بلند است، تزئیناتی که بر روی لباس عروس می شود و بلندی لباس عروس، همه و همه باعث می شود که لباس عروس سنگین باشد، پس اگر قرار باشد کف کفشتان هم لیز باشد ممکن است به راحتی بر روی سنگهای تالار و یا باغ عروسی لیز بخورید. پس هم از نظر راحتی و هم استحکام زیره کفش مطمئن شوید.